Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме провізор/фармацевт

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Запрошує на роботу фармацевта
14.07.2023
Южноукраїнськ, Миколаївська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Провізор/ Фармацевт
Договірна

За останнє десятиліття фарм галузь України активно розвивається. Це диктує і зростання популярності деяких професій. Основна різниця між фармацевтом і провізором полягає в ступені медичної освіти. З дипломом провізора можна займатися фармакологічною діяльністю самостійно, займати керівні посади в аптечних мережах і фабриках. Молодші фахівці можуть працювати в аптеках, лабораторіях, на підприємствах, які виробляють лікарські засоби, в службі наркоконтролю, в бюро судово-медичної експертизи та ін.

Ви ще навчаєтесь в коледжі чи університеті? Раніше були асистентом? Немає бажання витрачати час на перегляд однакових вакансій і чекати тижнями відповіді від компаній? І не потрібно! Опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх зареєстрованих користувачів дошки оголошень розміщення безкоштовне!

Це затребувана позиція, тому роботодавці наймають молодих спеців з невеликим стажем або зовсім без досвіду. Рівень заробітних плат в сфері стабільно високий. Якщо хочете почати кар'єру, через ОГОЛОШУ працевлаштуватися можна просто і швидко. Додайте месенджери і телефон, аби вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше