Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджера з продажу будматеріалів та сантехніки

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер, агент, представитель по продажам пиломатериалов оптом
Интересует работа - Менеджер, агент, торговый представитель по продажам пиломатериалов оптом. Обязанности: поиск оптовых покупателей пиломатериалов (доска, вагонка, блок хаус, фальшбрус, уголок, плинтус и др). Регионы сбыта: по стране и экспорт (если продавец экспортирует). Ва...
14.05.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Продаж будівельних матеріалів/ вікна/ двері/ плитка/ сантехніка
Договірна

Шукаєте роботу менеджера з продажу будматеріалів? Немає бажання щодня переглядати десятки вакансій на сайтах? Не хочете чекати відгуку від компанії? Швидше і простіше опублікувати своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. На безстроковій основі і безкоштовно для всіх користувачів. Продавець має знати будівельний ринок. Бажано мати досвід в активних продажах, але не обов'язково. З особистих якостей потрібні: комунікабельність, вміння аргументовано переконувати та вести переговори.

Залежно від організації, на фахівця можуть покладати різні обов'язки: пошук нових клієнтів, холодні дзвінки або обробка бази, консультація і підбір товару для замовника, моніторинг конкурентів, підготовка комерційних пропозицій, підписання контрактів, оформлення документації, звітності для керівництва й тощо.

Роботодавці регулярно заглядають на ОГОЛОШУ в пошуках відповідних співробітників. Щоб легко працевлаштуватися, додавайте побільше інформації про себе: де вчилися і працювали, навички, очікування по зарплаті й ін. Незабудьтесь про контакти, щоб вас могли запросити на співбесіду до фірми мрії!

Детальніше