Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме консультант торгового залу

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вітаємо! Раді знайомству!)Ми «MIRATON» — Національна мережа мультибрендових магазинів взуття та аксесуарів.Ми вже 18 років є прикладом стильного образу, моди та красивого способу життя. А наше натхнення — понад мільйон постійних клієнтів мережі.Офіційно співпрацюємо з...
12.03.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Консультант торгового залу
Договірна

Торгівля – діяльність давня, яка супроводжувала цивілізацію від самого її розквіту. До XIX століття з питань купівлі-продажу зверталися до купців, які їздили по регіонах, купували одне, й продавали інше. Пізніше, коли почали з'являтися перші магазини, в побут увійшли і нові визначення даної професії. В епоху торгових центрів і супермаркетів, обов'язки продавців скорочуються до видачі товару і завершення угоди із замовником. А ось, допомагають з вибором, дають рекомендації, підшукують необхідні позиції – консультанти. Посада ідеально підходить для старту кар'єри в сфері продажів. Потрібна тільки комунікабельність і навички спілкування з людьми. Тонкощі окремої галузі (продукти харчування, автомобільні товари, одяг і т. д.) стають зрозумілі в процесі.

З чого почати пошук роботи консультанта торгового залу? Звичайно, можна шерстити вакансії. Але це займає багато часу, і ще більше ви витратите на очікування відгуку від компанії. Щоб не витрачати нерви, опублікуйте своє резюме на порталі ОГОЛОША. Розміщення на безстроковій основі та абсолютно безкоштовно. Швидко й просто. Що потрібно від вас? Побільше інформації про себе: де навчалися, вміння, знання іноземних мов (вельми корисна навичка). Вже є стаж? Очікуваний рівень заробітної плати? Додавайте месенджери і пошту, щоб вас змогли запросити на співбесіду!

Детальніше