Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по роботі з партнерами

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Менеджер по работе с Клиентами, оператор 1С, диспетчер. Резюме. Одесса
- Поиск и привлечение Клиентов;- Правильная подготовка договоров и первичных документов;- Навыки ведения товарного, финансового, управленческого документооборота;- Приём и оформление заказов согласно установленной системы документооборота;- Оформление товарно-тран...
20.04.2024
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Менеджер по роботі з партнерами
10 000 грн
Робота на підприємство в офісі ТОВ – Біолар. (Харків рн ПЗ). Терміново потрібна (Менеджер), зі знанням 1С. Графік роботи: пн-пт з 10.00 - 17.00. Інші питання лише по ТФ. Ми чекаємо вас!
17.04.2024
Харків, Харківська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Менеджер по роботі з партнерами
10 000 грн
Менеджер по тендерам, специалист по тендерным продажам/закупкам
Интересует работа - Менеджер по тендерам, специалист по тендерным (конкурсным) продажам/закупкам. Обязанности: проведение тендеров по закупкам или продажам товаров или услуг от начала и до конца. Опытный пользователь ПК, коммуникабельность, ответственность, внимательность, скру...
01.04.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Менеджер по роботі з партнерами
Договірна

Посада фахівця, відповідального за взаємодію з бізнес-партнерами, характерна для будь-якого торгового підприємства і фірм, що надають послуги. Функціональні обов'язки співробітника зводяться до розробки стратегій співпраці, узгодження проектів, пошук рішень в спірних ситуаціях, формування баз даних й тощо. В залежності від типу підприємства можуть варіюватися і пункти в посадовій інструкції. Ви шукаєте роботу менеджера по роботі з партнерами? Або тільки хочете перейти в цю область? Раніше працювали з клієнтами або у вас взагалі немає досвіду в продажах? Почніть свій кар'єрний шлях з розміщення резюме. Безкоштовно і на безстроковій основі опублікувати його можна на порталі ОГОЛОША.

Що потрібно від вас? Достовірна інформація про освіту, стаж, знання мов і т. д. Очікуваний рівень заробітної плати? Чи готові до переїзду? Відвідували тренінги? Додавайте сертифікати! Це збільшує шанси отримати запрошення на співбесіду. За допомогою ОГОЛОШІ швидко шукати співробітників на заміщення вакансій. Обирайте кандидатів з бази, готових вже завтра приступити до обов'язків, запрошуйте на особисті зустрічі!

Детальніше