Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджера з продажу ЗЗР, насіння та добрив

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер, агент по продажам СЗР, семян, удобрений оптом
Интересует работа - Менеджер, агент по продажам СЗР, семян, удобрений оптом. Обязанности: поиск оптовых покупателей СЗР, семян, удобрений. Опытный пользователь ПК, коммуникабельность, ответственность, внимательность, скрупулезность, быстрота реакции, лояльность к компании, спос...
Учора в 11:49
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Продаж ЗЗР/ насіння /добрив
Договірна

Щоб на полях і городах щось росло, необхідно засівати і висаджувати. А для підвищення врожайності потрібно удобрювати ґрунт. І ще важливий момент – захист рослин від шкідників. І чим більше посівна площа, тим серйозніші способи догляду за землею. Відмінно розбираються в подібних питаннях менеджери з продажу добрив і ЗЗР. Робота вимагає не тільки комунікабельності, вміння «продавати», консультувати покупця, а ще й знань в аграрній сфері. У чому відмінність між фунгіцидами, гербіцидами та інсектицидами? Для кожної проблеми є своє рішення. І допомогти клієнту з вибором – завдання продавця.

Як швидко і легко працевлаштуватися? Немає бажання переглядати десятки вакансій на сайтах і чекати тижнями відгуку? Не витрачайте часу дарма, опублікуйте резюме спеціаліста на дошці оголошень ОГОЛОША. Абсолютно безкоштовно і без необхідності регулярного оновлення публікації. Розкажіть про свій попередній досвід, якщо є. Відвідували бізнес-тренінги або лекції? Володієте англійською? Додавайте сертифікати, підвищуйте свою цінність на тлі інших кандидатів та отримуйте пропозиції від роботодавців!

Детальніше