Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме продавець-консультант на телефон

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требуются сотрудницы для удаленной работы (вакансия для женщин, мам) "Тpебoвания к кандидату: - высoкий уpoвень владения ПК - свободный доступ к интернету - вoзpаст любoй - oбpазoвание любoе Oбязаннoсти: - oбpабoтка электpoнной почты Услoвия pабoты: - pабoта удал...
12.11.2021
Березне, Рівненська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Продавець-консультант на телефон
6 000 грн

Як працевлаштуватися в сфері продажів? Робота продавцем консультантом на телефоні є першою сходинкою в кар'єрі. Особливих умінь не потрібно, тому ідеально підійде для студентів і молодих фахівців. Що необхідно для заміщення посади? Навички ділового спілкування і комунікабельність. Знання характеристик, область використання реалізованої продукції можна вивчити під час стажування та випробувального терміну. Вельми корисною є володіння англійською.

Не хочете витрачати час на перегляд десятків вакансій, а свої нерви на очікування дзвінка з фірми? Тоді просто опублікуйте своє резюме на порталі ОГОЛОША. Розміщення на дошці оголошень абсолютно безкоштовне для всіх користувачів. Власник може зняти з показу публікацію на свій розсуд.

Відвідували курси іноземних мов або тренінги? Шукаєте місце роботи недалеко від будинку? Можна зайнятися продажем банківських та інших продуктів. Потрібен позмінний графік? Очікуваний рівень заробітної плати? Додавайте достовірну інформацію, що підвищить вашу цінність, як професіонала на тлі інших претендентів. Вказуйте контакти (месенджери, пошту, соціальні мережі та ін.), щоби вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше