Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме товарознавець

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
У нашій великій родині завжди раді тим, хто пильнує за порядком та обожнює бути в енергійній команді!Ми творимо радість у супермаркетах разом. Тож приєднуйтеся:)Досвід роботи не обов'язковий - всьому навчимо!Вашими основними обов’язками будуть:Приймання товару та...
02.08.2021
Маріуполь, Донецька область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Товарознавець
Договірна

Робота товарознавця полягає в перевірці якості продукції, її відповідності нормам та ГОСТам. Якщо фахівець зосереджений на складі, то в обов'язки входить контроль товару, що йде на відвантаження і його відповідність накладними. Спектр функцій досить широкий і залежить від місця. В супермаркетах необхідно встановлювати ціну, розраховувати відсоток націнки. У магазині необхідно здійснювати прийом продукції, вести облік, формувати звіти й тощо. Ви здобули освіту за напрямом «Товарознавство» або «Торгівельна справа»? У такому випадку, працевлаштування за спеціалізацією питання просте.

Щоб не витрачати час на перегляд вакансій і не чекати відгуку від організації тижнями, опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. ОГОЛОША – величезна база претендентів з досвідом та молодих студентів, які щойно закінчили навчальний заклад.

Вказуйте інформацію про стаж, освіту, навички, знання програмного забезпечення та ін. Відвідували тренінги? Додавайте сертифікати, це збільшує ваші шанси отримати запрошення на співбесіду. Роботодавці регулярно переглядають розділ в пошуках відповідних вимогам кандидатів. Зробіть публікацію прямо зараз, і робота сама вас знайде!

Детальніше