Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме мерчендайзер

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ищу подработку. район виноградаря
Ищу подработку грузчиком в районе Виноградаря, есть напарник город Киев. желательно с каждодневной оплатой. Просьба звонить. на сайте бываю редко
26.05.2023
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Мерчендайзер
Договірна

Спеціаліст по мерчендайзингу представляє певну марку у великих супермаркетах. В обов'язки входить виставлення продукції на полиці, розміщення рекламних матеріалів та інші заходи з просування популярності бренду. Посада відмінно підходить для старту кар'єри, а наступний етап – супервайзер. У вас немає досвіду? Знайти роботу мерчендайзером в Україні дуже просто. Перший крок – публікація резюме. Безкоштовно і на безстроковій основі це можна зробити на порталі ОГОЛОША. Вкажіть побільше інформації про себе: де вчилися, навички, інтереси, знання іноземних мов й тощо. Зацікавлені у сфері маркетингу? Проходили тренінги? Чим більше даних, тим вище шанси отримати запрошення на співбесіду від роботодавця!

Викладкою товару, контролем наявності необхідної кількості одиниць продукту, формуванням замовлень співробітник не обмежується. Працюючи як мобільно, так і стаціонарно, потрібно також аналізувати ціни конкурентів. Докладати зусиль для того, щоб торгова марка розширила поличний простір, та вживати інших заходів для її просування. Всі ці якості набуваються поступово.

Детальніше