Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по закупці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Агент/представитель, менеджер по закупке нефтепродуктов
Я ищу работу менеджером по закупкам (агент, представитель) в компании, которая занимается закупкой (импортом) в России или других странах СНГ (бывшего СССР) следующей продукции: нефтепродуктов, сырой нефти, бензина, дизельного топлива, мазута, битума, природного газа, сжиженного...
28.05.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Менеджер по закупці
Договірна

Закупівельник — вельми молода професія. Його головним завданням є покупка продукції за найбільш вигідними цінами. Яким повинен бути менеджер з постачання? Аналітичний склад розуму, комунікабельність, а також бажаний досвід в торгівлі і продажах, вміння вести переговори і укладати договори, знати законодавчу базу. У цифрову епоху, коли повсюдно документообіг переходить в комп'ютер, ще обов'язково потрібно знання ПК та програм. При співпраці з закордонними постачальниками потрібна англійська. Такі професіонали потрібні на виробничих підприємствах і в торговельних організаціях.

Шукаєте роботу менеджера по закупці? Вже є досвід або ви молодий спеціаліст, але з величезним бажанням навчатися? Перший крок на кар'єрному шляху — публікація резюме на сайті ОГОЛОША. Відвідували курси або прослухали спеціалізовані семінари? Знаєте кілька іноземних мов? Це виділяє вас на тлі інших кандидатів. Додавайте інформацію та сертифікати, щоб отримати запрошення на співбесіду від роботодавця! Розміщення оголошень на порталі абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі. Власник може зняти з показу резюме на свій розсуд.

Детальніше