Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджера з продажу туристичних послуг

Звичайні оголошення

Слово «турист» вперше згадується в одному з французьких словників на початку XIX століття. А через століття, туризм став носити масовий характер. Разом з людським бажанням подорожувати, масштабним будівництвом залізничних доріг, літаків та кораблів, з'явилася і робота менеджера з продажу туристичних послуг.

Основним завданням фахівця є допомога клієнту у виборі країни і путівки, організація відпочинку. Щоб консультації були успішними, потрібно вміти аргументовано переконувати, презентувати курорти і готелі, знаходити підхід до замовника, «бачити» що йому потрібно й тощо. В обов'язки може входити бронювання номерів, місць в екскурсійних автобусах, оренда машин, трансфер з аеропорту, оформлення візи і пакету документів – все залежить від бажань покупця.

Якщо ви хочете працевлаштуватися, не витрачайте час на перегляд десятків вакансій на різних сайтах. Швидко і безкоштовно опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. Відвідували тренінги для продажників? Займали аналогічну посаду раніше у невеликого туроператора? Рівень володіння англійською? Додавайте сертифікати. Чим більше інформації, тим вище шанс, що роботодавець запросить вас на співбесіду!

Детальніше