Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме торговий менеджер

Звичайні оголошення

Робота торгового менеджера передбачає вивчення кон'юнктури ринку послуг і товарів, ведення переговорів з потенційними покупцями, подальше укладання контрактів з ними. На відміну від торгового представника, фахівець укладає угоди купівлі/продажу, контролює виплати замовників, і, найважливіше, може встановлювати ціну збуту, на основі аналізу пропозицій конкурентів.

Для працевлаштування не обов'язково мати досвід на аналогічній позиції, досить середньої економічної освіти та бажання рости в цьому напрямку. Щоб стати профі, необхідно стежити за змінами в сфері, відвідувати тренінги або слухати лекції інших спеціалістів. Великі контори регулярно відправляють співробітників на подібні заходи. Це підвищує ефективність праці.

Немає бажання витрачати час і нерви на пошук підходящої вакансії на інших сайтах? Опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на дошці оголошень безкоштовне для всіх користувачів. Публікація займає дві хвилини, постійне оновлення не потрібно. Вказуйте контакти, інфо про себе: де вчилися, які посади раніше займали, знання іноземних мов й тощо. Роботодавці самі з вами зв'яжуться і запросять на співбесіду!

Детальніше