Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджера з продажу фінансових продуктів

Звичайні оголошення

Фінансовий сектор стрімко змінюється. Зміни стосуються і кадрової підготовки. Незалежно від посади, будь це касир або консультант з реалізації оптових партій насіння, критично важливо вміти користуватися офісними програмами та 1С. Профі потрібні завжди та всюди. Ви один з них? Або тільки хочете почати свою кар'єру? У будь-якому випадку, почніть з публікації свого резюме на ОГОЛОШІ. На дошці оголошень розміщення абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі.

Що являє собою робота фахівця з продажу фінансових продуктів? Такі менеджери потрібні в брокерських, лізингових, страхових фірмах, банках. Що потрібно від кандидата на зайняття посади? Вміння віртуозно вести переговори, аргументовано переконувати, визначати потреби клієнта. Комунікація – ключ до успіху в сфері продажу. Тому амбітні, комунікабельні молоді люди, охочі вчитися і рости, можуть розраховувати на працевлаштування в невеликій компанії.

Що додавати в резюме? Відвідували бізнес тренінги? Володієте кількома іноземними мовами? Очікуваний рівень заробітної плати? Цікавлять холодні або гарячі дзвінки? Вмієте готувати презентації? Хочете їздити на зустрічі? Чим більше інформації, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду від роботодавця!

Детальніше