Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по роботі з клієнтами

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Доброго времени суток! Ищу работу оператором по продажам, опыта нету, работу удаленно, готова уделять 4-8 часов, интернет хороший, если надо улучшу, гарнитура есть, в идеале чтобы компания имела скрипт, адекватного руководителя, хорошее обучение.
24.06.2020
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Менеджер по роботі з клієнтами
Договірна

Вашій компанії потрібен менеджер по роботі з клієнтами? Це одна з найбільш затребуваних професій сьогоднішнього дня. Функціональні обов'язки – обслуговування замовників, які користуються продуктами або послугами організації. На кожній фірмі вимоги до кандидатів можуть відрізнятися (в залежності від області реалізації). Однак, загальна зона відповідальності така: підтримка відносин, підготовка комерційних пропозицій, укладання договорів, надання консультацій (по телефону або з виїздом в офіс покупця). Іноді на експерта покладають функції бек-офісу.

Шукаєте роботу менеджером по роботі з клієнтами? Почніть з розміщення резюме на порталі ОГОЛОША. Це величезна база претендентів. Тут і консультанти, і продавці фінансових продуктів, систем безпеки й тощо. Роботодавці регулярно переглядають розділ в пошуках відповідних претендентів. Ви добре знаєте англійську? Відвідували бізнес тренінги по веденню переговорів, основам стратегій продажів і т. д.? Обов'язково додавайте сертифікати, це в рази підвищить вашу цінність на тлі інших кандидатів. Публікація на ОГОЛОШІ безкоштовна і на безстроковій основі для всіх користувачів.

Детальніше