Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме супервайзер

Звичайні оголошення

Розвиток світової економіки, тягне за собою появу нових професій. І однією з таких новинок є робота супервайзера. Фахівці потрібні на великих оптових і роздрібних торгових підприємствах. Основні плюси посади — затребуваність (в будь-якому супермаркеті або магазині) та гідний рівень зарплати.

В обов'язки експерта входять як управлінські, так і адміністративні функції. Це керівництво промоутерами і мерчендайзерами, які зайняті рекламою окремої продукції, розкладкою товару на вітринах. Необхідно не тільки розставляти підлеглих на місця, а ще й розподіляти обсяг роботи так, щоб домагатися максимальної ефективності, забезпечувати їх інформацією, вирішувати, а ще краще попереджати, конфліктні ситуації, аналізувати і оцінювати співробітників. Тому одних тільки навичок комунікації недостатньо, обов'язково володіти лідерськими якостями.

Це про вас? Уже займали аналогічну позицію? Швидко і легко працевлаштуватися можна через ОГОЛОШУ. Опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. Безкоштовно і на безстроковій основі для всіх користувачів. Не витрачайте нерви і час на пошуки відповідної вакансії, не чекайте тижнями відгуку від фірми. Додайте сертифікати, якщо відвідували бізнес-тренінги, і контактну інфо. Роботодавці самі подзвонять і запросять на співбесіду!

Детальніше