Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме аналітик/бізнес-аналітик/системний-аналітик

Звичайні оголошення

Саме слово «аналітика» означає «мистецтво аналізу». У чому полягає робота аналітика в ІТ є загадкою для багатьох непосвячених. І це стосується не тільки клієнтів, але часто і самої команди розробників. Спеціаліст займається моніторингом ринку, розкладає отримані дані по поличках і знаходить рішення для просування або поліпшення послуг і продуктів, які розробляє фірма/старт-ап.

Бізнес-аналітик покликаний виявляти недоліки в процесах діяльності цілої організації (її окремих структур), потім класифікує їх, знаходить рішення для згладжування слабких сторін. А в обов'язки системного-аналітика входить постановка завдань, при цьому, він повинен оцінювати адекватність «хотілок» замовника, можливість їх здійснення, чи впишуться зміни в загальний концепт й тощо. Іноді посада поєднує в собі ці функції – все залежить від штату. При цьому, фахівець не є продакт менеджером або рекламником.

Якщо ви хочете брати участь в створенні якісного програмного продукту, але не бажаєте витрачати сили і час на перегляд вакансій, є опція простіше. Публікація резюме на порталі ОГОЛОША. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі для всіх користувачів. Додавайтеся в базу на дошці оголошень і отримуйте запрошення на співбесіди!

Детальніше