Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з ІТ (інформаційної) безпеки

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Шукаю практику
Шукаю практику з професії оператор з обробки інформації та програмного забезпечення з 10 квітня
12.02.2022
Тернопіль, Тернопільська область
Робота Резюме > IТ > Інформаційна/ IT безпека
Договірна

З появою комп'ютерів, виявилося, що потрібно побоюватися вірусів та витоку даних. З розвитком індустрії, перед компаніями все частіше виникає ця проблема. Тому в штат наймають мінімум одного фахівця з IT-безпеки. У чому полягає його робота? Перше – аналіз: які ризики витоку інформації, несанкціонованих проникнень на сервера й тощо.

Вже на основі отриманих даних, можна розробляти і, відповідно, впроваджувати заходи (друге і третє). А це пошук, налаштування та підтримка працездатності обладнання, встановлення якого-небудь firewall на сервер, захист локальних мереж за допомогою різного софту. На плечі також лягає навчання і консультація персоналу. Якщо проблема відбулася, ІТшнік повинен усунути її якомога швидше, щоб скоротити збитки для організації. У невеликій фірмі ці обов'язки може виконувати системний адміністратор.

В ІТ сфері зайнято багато фахівців, і величезний відсоток не має профільної освіти. При бажанні всього можна навчитися самостійно, потім працевлаштуватися. Навіть без досвіду ви зможете працювати в крихітному офісі. Розміщуйте своє резюме безкоштовно на дошці оголошень. Через ОГОЛОШУ зайняти посаду просто і розвиватися як профі!

Детальніше