Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме консультант з впровадження ПЗ

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Комплексная установка, обслуживание и диагностика торгового оборудования (ПОС-терминалы, принтера чеков, фиск. рег-ры, считыватели, весы и т.д.) и программного обеспечения («Либро», «Магнат», «Фитнес» и т.д.) для кафе, ресторанов, магазинов, отелей, гостиниц, фитнес клубов и т.д....
27.10.2018
Херсон, Херсонська область
Робота Резюме > IТ > Консультант з впровадження ПО
Договірна

Сучасний бізнес і торгівля, виробництво і будь-яка інша некомерційна діяльність потребує спеціалізованого софту. За процес інтеграції і подальшого налаштування відповідають менеджери по впровадженню ПО (ця позиція дуже далека від проджекта).

Хочете працевлаштуватися в цьому напрямку? Перший крок – публікація резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Що писати? Де навчалися, є профільна освіта? Сертифікати з курсів? Кейси і портфоліо? Чим більше достовірної інфо, тим вище ваша цінність як фахівця на тлі інших кандидатів!

Робота консультанта по впровадженню програмного забезпечення вимагає глибоких знань функціональності системи, архітектури, базового програмування. А також необхідні навички ділового спілкування, вміння вести переговори і виступати перед аудиторією (навчальні тренінги для співробітників і ін.). Це може бути бухгалтерська 1С або ERP, в якій зберігається вся звітність компанії, або медичний software. Навчання користувачів є найважливішим обов'язком. Для цього можна розробляти презентації, проводити «уроки» і тестування.

Детальніше