Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з впровадження систем автоматизації (ERP, CRM, BI, etc.)

Звичайні оголошення

Комерційні і державні організації активно комп'ютеризуються. З'являється все більше програмного забезпечення, яке допомагає робочим процесам і збільшує прибуток. Існує величезна кількість систем автоматизації, призначених для виконання тих чи інших завдань.

BPA існують для моделювання: описують загальну структуру через схеми. Група BPM дозволяє збирати статистику, формувати посадові інструкції та ін. Також є системи електронного документообігу та BI (Business Intelligence). З першими зрозуміло, а ось БІ, по суті, створення звітності. Торговельні підприємства, інтернет-магазини, приватні підприємці і всі, хто зайнятий у продажах, потребують CRM. Для цього часто наймають розробників 1С, Terrasoft та ін. У спеціалістів з впровадження ERP систем роботи куди більше, так як бізнес може потребувати індивідуальної доопрацювання.

Вказуйте в своєму резюме успішні кейси, яке ПЗ впроваджуєте? Очікуваний рівень заробітної плати? Є сертифікати з бізнес-тренінгів? Розміщення публікацій на дошці оголошень ОГОЛОША є безкоштовним для всіх користувачів. Приділіть 2 хвилини і робота сама вас знайде!

Детальніше