Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме адміністратор/інженер: мережеві технології

Звичайні оголошення

Комп'ютер в кожному будинку з виходом в інтернет – звична картина для XXI століття. Можливим це стало завдяки розвитку мережевих технологій. Це протоколи і гаджети, що утворюють загальну локальну мережу. Для обслуговування і налаштування таких систем великі організації наймають фахівців.

Що потрібно для роботи мережевого інженера? Знання основ дизайну, документування, архітектури мереж, Comptia Network, CCNA, способів зберігання даних (Microsoft HyperV, VMware і ін.), сучасних засобів захисту інформації (Sandbox, UNTM й тощо), вміння адмініструвати сервера на Linux та (або) Windows Server. Не зайвим буде базове розуміння Python або Bash.

Наявність сертифікатів (Cisco, CBT Nuggets) не обов'язкова для працевлаштування. Однак, якщо є, то це величезний плюс для кар'єри. Професія вимагає постійного саморозвитку – потрібно читати літературу, стежити за змінами в сфері і т. д. Вказуйте в своєму резюме якомога більше інфо про себе: місце навчання, попередній досвід (якщо є), вміння і навички, рівень знання англійської для прочитання мануалів. Розміщення оголошень на ОГОЛОШІ безкоштовне для всіх користувачів. Також немає необхідності регулярно оновлювати публікацію!

Детальніше