Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме Flash-програміст

Звичайні оголошення

У чому суть роботи Flash-програміста? Професія не нова і зазнала багато мутацій. У 2000-х, коли популярність інтернету в Україні тільки набирала обертів, вони займалися створенням яскравих банерів і порталів з гарною графікою. З розвитком реклами, з'являлися все нові завдання. А з ростом затребуваності смартфонів, фахівці перекинулися в mobile development, зайнявшись розробкою flash-ігор, всіляких додатків з анімацією, звуком й тощо.

Ви флеш-розробник початківець? Або дизайнер з досвідом за плечима? Професія затребувана не тільки в ігровій індустрії, а ще в маркетингових агентствах, де необхідно робити інтерактивну рекламу, компаніях, які створюють веб-додатки. Ви відвідували курси в digital школі? Склали іспит, та отримали сертифікат розробника? Чим більше інфо про себе додасте, тим вище цінність на тлі інших кандидатів.

Публікація резюме на ОГОЛОШІ є абсолютно безкоштовною для всіх користувачів. Крім того, не потрібно постійно оновлювати та активувати оголошення. Шукати співробітників в свою команду через ОГОЛОШУ дуже просто. Ви заощадите час та нерви. Відбирайте претендентів, які відповідають вимогам і запрошуйте на особисту зустріч прямо зараз!

Детальніше