Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме дизайнер

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Менеджер, специалист по обработке фото, ретушер цифровых фотографий
Ищу работу - Менеджер, специалист по обработке фото, ретушер цифровых фотографий, фоторедактор. Только дистанционная (удаленная) работа. Контактируйте со мной через личное сообщение на этом сайте.
14.05.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Дизайнер
Договірна
Дизайнер
Вітаю. Я Анна - графічний дизайнер.Роблю дизайн для друкованої продукції, зовнішньої реклами - за Вашими побажаннями, перевагами, виходячи з детального технічного завдання. Також готую макет до плоттерной порізки. Підготовлю макет до друку. Зроблю різну технічну работу по м...
15.10.2023
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Дизайнер
Договірна
Авторский дизайн интерьера, участков и т д
18.10.2021
Харків, Харківська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Дизайнер
Договірна

Дизайн – більше ніж просто, творіння художника. Це потужний інструмент, який використовується з метою маркетингової комунікації (виробник – покупець). Робота дизайнера пов'язана зі створенням рекламних банерів і макетів. Кожна послуга і продукт мають свою цінність – функціональну, емоційною, фінансову, соціальну. Завдяки правильній подачі товару, може збільшитися вартість, з'явитися новий функціонал або розширитися аудиторія. Так як переважна більшість покупок здійснюється під впливом емоцій, «упаковка», яка може підняти настрій – гостра необхідність.

Як і маркетологу, фахівцеві необхідні знання психології клієнта, вміння вловлювати потреби потенційного замовника, творча жилка і креативне мислення. Із hard skills обов'язкове володіння графічними програмами (3D, Photoshop, Adobe Illustrator, Figma і будь-які аналоги), почуття стилю (наявність власного), колористика і типографіка.

Вказуйте максимальну кількість інфо в своєму резюме. Додавайте сертифікати, заливайте портфоліо. Знаєте англійську? На яку зарплату розраховуєте? Немає досвіду, але горите бажанням вчитися? Через дошку оголошень ОГОЛОША працевлаштуватися може кожен. Швидко і легко!

Детальніше