Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме SEO-спеціаліст

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
SEO-специалист, Webmaster, Linkbuilder (Outreach, PBN)
Общий опыт работы в интернет-маркетинге с 2014 года. Фундаментальные знания стека технологий и сервисов:-Google adwords -Google analytics -Google adsense -Google webmaster tools -Google Adwords Editor -Yandex Direct -Yandex метрика -Yandex webmaster tools. -Yandex di...
Позавчора в 16:11
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > SEO-спеціаліст
Договірна
SEO-спеціаліст дистанційно
SEM (SEO, SEA, SMM, SERM та інші) - знаюсь на b2c, але перевагу надаю українським компаніям сфери b2b та b2g.Підприємцям та компаніям вигідно скористатися моїми послугами для: Скорочення часу запуску нових проектів Зменшення витрат на рекламу в пошукових системах та соціаль...
З відео
18.07.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > SEO-спеціаліст
30 000 грн

Професія SEO-спеціаліст порівняно молода, так як з'явилася на вимогу інтернет-маркетингу. Сеошник – це людина, яка просуває сайти в пошукових системах. Його завдання – підвищення позицій сторінок ресурсу в списку, який видається при введенні певних ключових слів. В рамках галузі існує кілька вузьких спеціальностей: сео-копірайтери і райтери, сео-оптимізатори, лінкбілдери, кейвордисти та ін.

Чим хочете займатися? Або вже є в арсеналі значне портфоліо? В агентствах, що надають повні пакети послуг замовникам, профі зайняті аналітикою, створенням ТЗ для контент відділу, формують стратегію підняття порталу в топ, оптимізують і впроваджують. Багато комерційних компаній наймають фахівця в штат (іноді кількох) для своїх потреб.

Яка зайнятість вас цікавить? Віддалена або офіс? Очікуваний рівень заробітної плати? Вказуйте побільше інформації про себе в резюме на ОГОЛОШІ. Відвідували тренінги? Відмінно! Сертифікат стане вашою величезною перевагою на тлі інших кандидатів. Не витрачайте час і нерви на пошуки вакансій. Додайте резюме на дошці оголошень безкоштовно, і робота сама знайдеться!

Детальніше