Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме івент-менеджер

Звичайні оголошення

Що робить event manager? Ця людина займається організацією різних заходів. Яких саме? Спортивних, ділових і розважальних: змагань, конференцій локального і міжнародного характеру, церемонії вручення нагород, корпоративних вечірок та свят, конкурсів й тощо. Замовником може бути фізична особа або комерційна фірма. Професія вимагає активної життєвої позиції, комунікабельності, відповідальності і стресостійкості, щоб не губитися при форс-мажорі, а швидко знайти вихід з ситуації.

Івент-менеджер працює з великою кількістю людей. І повинен бути доступним цілодобово. Особисто фахівець флаєра не розкладає, але співпрацює з менеджерами, дизайнерами, маркетологами, оформителями, звуко/світло/відео операторами, постачальниками і підрядниками. І якщо хтось із групи не виконає свої завдання вчасно, то відповідати за це буде організатор.

Щоб працевлаштуватися необов'язково моніторити вакансії на сайтах. Варіант простіше – опублікувати своє резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх зареєстрованих користувачів дошки оголошень розміщення безкоштовне. Плюс, не потрібна регулярна активація, публікація буде активна поки ви не приберете її з показу!

Детальніше