Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер з розвитку

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ваш представитель в Украине, России и других странах СНГ
Ищу работу представителем вашей компании в Украине, России и других странах СНГ (бывшего СССР). К ваши услугам в Украине виртуальный офис, почтовый адрес для приема корреспонденции, мобильный номер телефона, IP telephony, Skype, e-mail и сотрудник, который представит ваши интере...
14.05.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Менеджер з розвитку
Договірна

Менеджер з розвитку – багатогранна і відповідальна посада, займаючи яку необхідно досліджувати ринок і виводити туди новий продукт. Фахівець також бере активну участь у створенні та організації PR-кампаній. А ще працює над підвищенням рентабельності фірми і зниженням її витрат. Така людина потрібна у виробничій галузі, в торгівлі і сфері послуг, в кожній комерційній і багатьох державних організаціях.

Для працевлаштування не обов'язково мати досвід на аналогічній позиції. Можна почати кар'єру з рекламного менеджера, продажника, маркетолога та ін. Щоб заощадити час і нерви, на щоденний перегляд вакансій на різних сайтах, скористайтеся ОГОЛОШЕЮ. Розміщення резюме на дошці оголошень безкоштовне і на безстроковій основі для всіх зареєстрованих користувачів. Це зручно і швидко.

Знайти роботу можна навіть з незакінченою освітою. З навичок вимагається володіння пакетом офісних програм, 1С, Power Point для створення презентацій, а також потрібна активна життєва позиція, лідерські якості та, часто, знання англійської мови.

Детальніше