Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер проектів

Звичайні оголошення

Раніше реклама була друкованою, а сьогодні, з популяризацією інтернету, маркетингові агентства переїхали в онлайн і оцифрували свій продукт. А конкретніше: брендинг, просування в соціальних мережах і пошукових системах, розсилки, СЕО-оптимізація сайтів, розробка відео і банерів, співпраця із засобами масової інформації й тощо. Завдань дуже багато, тому часто не обійтися без менеджера проектів.

Чим займається фахівець? Він повинен забезпечити своєчасну здачу матеріалу клієнту без відходження від плану. В обов'язки входять зустрічі з замовником для уточнення деталей і подальше сповіщення про хід роботи, складання кошторису, пошук виконавців, створення і розподіл ТЗ, проведення міжєтапних тестів, моніторинг виконання, фінальна перевірка на відповідність до задуму. Співпрацювати доводиться з потенційними покупцями, розробниками і фрілансерами, іноді з клієнт-менеджерами і постачальниками.

Професія вимагає базових знань маркетингу, вміння аналізувати і планувати. З soft skills необхідно володіти лідерськими якостями і товариськістю. Ці навички слід вказувати в своєму резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Вони критичні для роботодавців, тому розповідайте про себе побільше!

Детальніше