Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме бренд-менеджер

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Работа на дому.
Работа для тех, кто хочет заработать на дому, но не знает как. Специально созданный интернет-проект отлично подойдет для домохозяек, мам в декрете и всех желающих работать не выходя из дома. Работа ведется только дома, только на компьютере и занимает 3-4 часа в любое время суток....
Сьогодні в 10:11
Полтава, Полтавська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Бренд-менеджер
10 000 грн
В крупную международную компанию в связи с расширение рынка сбыта требуются менеджеры (предпочтительно девушки/женщины) для удаленной работы в сети интернет. Сфера деятельности - информационное консультирование посредством сети Интернет. Основные обязанности: формирование клиентс...
15.02.2021
Горішні Плавні (Комсомольськ), Полтавська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Бренд-менеджер
8 500 грн

Торгові марки з'являються як гриби після дощу. Але більшість губиться і не набуває популярності. І причина в неправильному розкручуванні або, взагалі, в його відсутності. Щоб таких провалів не відбувалося, в маркетингу є свої фахівці, які допомагають цього уникнути. Бренд-менеджер ретельно створює образ продукту або компанії, розробляє та впроваджує стратегії, які підвищать впізнаваність серед потенційних покупців.

Професія вимагає креативного мислення, вміння відчувати потреби клієнтів, розуміння методів психології споживача, наполегливості і організованості. До soft skills ще можна віднести знання кон'юнктури ринку, моніторинг конкурентів, аналіз успішних рекламних кампаній та застосування тактик у власній справі. Рекламщики часто тісно співпрацюють з дизайнерами та копирайтерами, направляють розробників в потрібне русло, приймають проекти, виправляють проблемні ділянки та ін.

Скільки хочете заробляти? Є успішні кейси просування марки? Додавайте якомога більше інформації в своє резюме. Виділяйтеся на тлі інших претендентів! Приділіть всього 2 хвилини завантаженню резюме на дошці оголошень ОГОЛОША, і отримуйте запрошення на співбесіди від роботодавців!

Детальніше