Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер з реклами

Звичайні оголошення

В епоху інтернету, коли і у загальноосвітньої школи, і у приватного підприємця є власні сайти, професія менеджера з реклами затребувана як ніколи. Цей фахівець відповідає за створення іміджу компанії, PR-кампаній послуг і продуктів. Конкретні обов'язки безпосередньо залежать від діяльності фірми. Це може бути торговельне підприємство, ЗМІ, маркетингове агентство, державна або громадська організація та ін.

В якій галузі ви хочете працювати? Втомилися від щоденного перегляду однакових вакансій? Бережіть свої нерви і час. Як? Опублікуйте резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі для всіх зареєстрованих користувачів. Рекламники, продавці, мерчендайзери і всі-всі можуть знайти роботу, не докладаючи особливих зусиль. Розповідайте про себе побільше, і не забудьте про контакти, щоби вас могли запросити на співбесіду!

Для маркетолога головне вміти шукати клієнтів, надавати консультації, вести переговори, користуватися соціальними мережами, форумами і блогами. Ще потрібні знання іноземних мов, PR, Digital marketing, вміння аналізувати ринок, комунікабельність і доброзичливість, організованість і ініціативність. Прямо про вас? Додавайтеся в базу претендентів ОГОЛОШІ прямо зараз!

Детальніше