Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме графічний дизайнер

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Графический дизайнер, Graphic Designer, аэрография для автомобилей
Ищу работу - Графический дизайнер, Graphic Designer, аэрография для автомобилей (дистанционно, удаленно). Обязанности: подготовка нескольких вариантов графических макетов (дизайна) для дальнейшей печати на специальной самоклеющейся пленке или как образец для ручного рисования на...
06.03.2023
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Графічний дизайнер
Договірна
Графический Дизайнер
Здравствуйте! Меня зовут Александр.Занимаюсь графическим дизайном более 18 лет. Ищу удаленную постоянную работу. Пунктуален и внимателен к деталям. Буду рад сотрудничеству!Графический дизайнер: +380671678080(+viber) +Вебсайт, лендинг, баннер... +3D-визуализация и а...
З відео
18.09.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Графічний дизайнер
10000 грн
Договірна

Дизайн – це куди більше, ніж просто зображення, намальовані художником. Що являє собою робота графічного дизайнера? Коло обов'язків різноманітне, за, що представникам даної професії вона і подобається. А саме: розробка айдентики для компаній і торгових марок, товарний дизайн, книжкова верстка, розробка упаковок або макетів для друку. Сьогодні фахівець створює логотип для кав'ярні, а завтра співпрацює зі студією флористики. Цікаво ж!

В роботі використовується графічний софт типу Photoshop, Figma, Adobe Illustrator і інші альтернативи. Володіння програмним забезпеченням не єдине вимога до дизайнера. Обов'язкове знання колористики і типографіки, основ маркетингу і психології покупця. Із soft skills: креативність і творче мислення, пошуки себе і навколишнього світу, почуття стилю.

У вас є портфоліо? Хочете влаштуватися в рекламне агентство або цікавить фріланс? Розглядаєте віддалений варіант? Немає досвіду? Вказуйте побільше інфо в своєму резюме. Через дошку оголошень ОГОЛОША працевлаштуватися швидко і легко може новачок будь-якого профілю!

Детальніше